Таємничий космос



Любов до космосу, ракетам і світовим відкриттям в цій області часто з’являється в дитинстві, адже перед дитиною відкривається величезний світ невідомого і загадкового. Ми вирішили підібрати  цікаві книжки від енциклопедій до художніх оповідань, які розкриють таємниці космосу  з часів підкорення людиною космічного простору.

Джайлс Сперроу "Дитяча енциклопедія космосу"


- шкільна бібліотека: в наявності
- для 10+

Ця енциклопедія — унікальний шанс вирушити в подорож у найвіддаленіші куточки Всесвіту, розкрити таємниці темної матерії, довідатись якомога більше про інші світи, краще пізнати нашу ніби знайому, але таку загадкову Землю. Достовірні наукові факти, яскраві реалістичні ілюстрації та світлини, захопливі подробиці зроблять мандрівку міжзоряним простором незабутньою 





Железняк Г.В. "Космічні відкриття"

- шкільна бібліотека
- для 12+

Деякі зоряні світи приваблюють людство своїми таємницями. З книжкою мандруйте неосяжним Всесвітом та шукайте відповіді на питання. 
Де шукати чорні дири? Скільки зірок у нашій галактиці? Чи є життя на інших планетах?







Луї Стовелл "Історія космічних досліджень"

- шкільна бібліотека
- для 12+

Люди в усі віки захоплено вдивлялись у зоряне небо. Воно вабило їх своєю загадковістю і нескінченністю. Вивчення Всесвіту триває з прадавніх часів, але навіть сьогодні ми знаємо про нього надзвичайно мало. Ця книжка — для тих, хто цікавиться астрономією, у ній ідеться про неймовірні відкриття, містяться відомості про дослідження планет Сонячної системи та їх супутників, комет, астероїдів, зірок, туманностей, безліч інших космічних об’єктів.




Наука і космос. Ілюстрована дитяча енциклопедія

- шкільна бібліотека
- 12+

Відкриваючи для себе оточуючий світ, малюки часто задають батькам зовсім несподівані запитання. Чому вода рідка, а камінь твердий. Із чого роблять скло? Куди зникає цукор, якщо його покласти у воду? Чому квіти пахнуть, а мило миє? Якого розміру Сонце? Чому Місяць то гладшає, то худне? Тепер, гортаючи сторінки нашої книжки, відповісти на ці й інші дитячі запитання напрочуд легко.




Гжегож Касдепке "Жахасько та інші космічні оповідки"

- шкільна бібліотека
- 10+

Додому до Майї та Філіпа листоноша приносить пакунок. І в цьому нібито й немає нічого дивного, але ж він адресований… Жахаськові! Хто це? І що в пакунку? Виявляється, що це прибулець, який вирішив провести канікули на якійсь дикій, примітивній планеті… На Майю, Філіпа та їхніх батьків чекає багато несподіванок. І до візиту прибульця вони зовсім не готові!






Аня Хромова "Космічні агенти проти сирного монстра"

- шкільна бібліотека
- для 10+

Вітя Мальченюк, а насправді таємний агент Йотан Йотог, живе на Землі, ходить у другий клас і має підготувати плацдарм для висадки прибульців. Під час чергового сеансу зв’язку з керівництвом Йотан отримує секретне завдання, проте не встигає його виконати. Тепер над нашою планетою нависає страшна загроза, адже на Землю висадився Сирний Монстр. Чи зможе Йотан Йотог врятувати людство й водночас захистити прибульців?





Валентина Вздульська "Плутон"

- шкільна бібліотека
- для 9 +

Перед вами зворушлива історія про хлопчика Марка, який переживає втрату вірного пса Плутона. Туга не дає дитині помітити зародження нової дружби, але маленька Ванілька своєю життєрадісністю розтоплює серце хлопчика.




Люся Гокінг, Стівен Гокінг "Джордж і великий вибух"

- шкільна бібліотека
- для 10+

Друзі мандрують на Місяць, шукають планети, схожі на Землю, блукають у глибинах адронного колайдера, намагаються викрити антинаукову організацію ТУПАКів, вибратися з таємничої пастки і навіть... урятувати людство від колосального вибуху! Отож ти поринеш у таку неймовірну круговерть, що не встигнеш дочитати цю історію до кінця, як знову чекатимеш на наступні космічні пригоди!




Кир Буличов "Сто років тому вперед"

- шкільна бібліотека
- для 10+

У повісті розповідається про випадкову подорож у часі школяра 70-х років ХХ століття та наслідки цієї подорожі, а також про вимушену подорож у минуле героїні низки творів Буличова Аліси Селезньової для повернення у свій час приладу з майбутнього — мієлофона.

Немає коментарів:

Дописати коментар