Cамоосвіта як складова методичної роботи.Якість навчально-виховного процесу навчального закладу, його результати певною мірою залежать від педагога, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності. З метою поліпшення фахової підготовки педагогічних кадрів  відбулись педагогічні читання «Самоосвіта як складова частина методичної роботи», на платформі 
Google Meet онлайн. Питання потрібності самоосвіти не повинно виникати у вчителя взагалі. В законі України написано «Педагогічні та науково-педагогічні працівники забов’язані постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру»

Висвітлюючи дану тему, творча група звернула увагу вчителів на основні форми самоосвітньої діяльності,  розкрила актуальність проблеми навчання впродовж життя. Надала поради щодо організації даного напрямку роботи.

Загальновідома істина:  досягнути успіху може тільки той вчитель який постійно знаходиться на сучасному рівні знань, вільно адаптується до нових тенденцій життя. 

І як кредо педагогічної роботи із самоосвіти учасники педчитань обрали слова Великого Кобзаря:

Учитесь, читайте,

І чужому научайтесь,

Й свого не цурайтесь.

дивитися відеозапис онлайн


Презентація "Самоосвіта як складова методичної роботи"Немає коментарів:

Дописати коментар